HAKKIMIZDA

1995 yılında temelleri atılan firmamız, çeşitli sektörlere verdiği kalite belgeleri danışmanlığı, finansal danışmanlığın yanı sıra, yurt dışı gezileri sonucu 2005 yılı başından itibaren Almanya ve İngiltere ile ithalat faaliyetlerine de başlamıştır. BDK Enerji olarak ayrı bir kimlik altında doğalgaz tasarrufu ve yenilenebilir enerji ürünlerinin önce ithalatını yapmış daha sonra da bazı parçalarını burada ürettirerek ihracatına başlamıştır. Öncelikli olarak bir dış ticaret şirketiyiz ve genel olarak İthalat ve İhracat ile uğraşmaktayız. Firmamızın öncelikli konusu yenilenebilir enerji ürünleri ithalat ve ihracatıdır. Piyasadan gelen talepler ve doğan yeni fırsatlar neticesinde Yapı Panelleri, Sandviç Paneller, Söve, Perlitli Yanmaz yalıtım sağlayan Sıva ve Şap, Kırtasiye ve Sarf Malzemeleri, Mekanik Parçalar ve Makinalar, Yazılım, Kozmetik ve Bakım Ürünleri gibi diğer bazı ürün ve hizmetlerin de ithalat ve ihracatın da ayrıca katkıda bulunmuştur.

Türkiye’deki ve dünyadaki saygın firmalar ile olan güçlü iş birliğimiz neticesinde piyasanın nabzını tutabilmekte ve en kaliteli ürün ve hizmetleri uygun fiyatlarla tedarik edebilmekteyiz.

Şirketimiz global yapısı ile, Güney Amerikadan, Kanada ve Birleşik Devletlere, Güney Kore’den Avrupa ya da Afrika Kıtalarına, Avustralya, Yeni Zellanda, Rusya ve Türkî Cumhuriyetler dahil her noktaya erişir ve ürünlerinizi orada nasıl pazarlayacağınız konusunda size yardım eder.

Geleceğe Yatırım Yapıyoruz

Bizim global yapımız, en büyük gücümüzdür. Güney Kore’den Amerika’ya kadar dünyanın farklı köşelerinden edindiğimiz bilgi ve teknolojileri sentezleyerek, ülkemize en modern teknolojilerle hizmet vermek öncelikli vazifemizdir.

ÇAĞATAY AKYAZI

Co-founder

BDK Karbon ve Enerji Danışmanlık Ltd. Şti.
BDK Karbon ve Enerji Danışmanlık Ltd. Şti.

BDK Trade
Bize Danışın, Daima Kazanın

BİZE ULAŞIN

BİZİ TAKİP EDİN